با توجه به نوسانات قیمت و التهابات بازار، لطفا از پرداخت سفارشات پرهیز کنید، پس از ثبت سفارش برای تایید و پرداخت با شما تماس گرفته خواهد شد.

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

شرکت نورگستر آماتیس؛ فقط کالای اصلی

 

شرکت نورگستر آماتیس اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که نورگستر آماتیس برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از نورگستر آماتیس خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

اطلاعات مدت زمان گارانتی و نوع گارانتی به طور دقیق برای شما درج شده و فاکتور الکترونیکی ثبت شده ی شما در وب سایت آماتیس، تضمین خدمات پس از فروش شما می باشد.

توجه کنید که کالای بدون گارانتی، مشمول دریافت گارانتی سلامت 3 روزه شرکت آماتیس می باشد.

تضمین صحت اطلاعات و امانت داری در ارائه ی شفاف اطلاعات محصولات

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت بیگی کالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و شرکت آماتیس هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. و تنها می توان

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در بیگی کالا عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت بیگی کالا به فروش نمی‌رسد. از این رو است که بیگی کالا اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.