پروژکتور LED
دلایل ارتقاء روشنایی استادیوم با پروژکتور LED

3 دلیل عمده برای ارتقاء روشنایی استادیوم با پروژکتور LED  وجود دارد که در این مطلب به بررسی آن ها می پردازیم. بنابراین اگر شما مدیر مدرسه فوتبال هستید یا دارای زمین بیس بال و یا زمین های ورزشی دیگر هستید زمان آن رسیده است که روشنایی آن ها را ارتقاء دهید.

 چرا پروژکتور LED خوب است؟

پروژکتور و چراغ های LED در حال حاضر بسیار قدرتمند هستند و گزینه خوبی برای تامین روشنایی استادیوم ها و زمین های ورزشی می باشند.این چراغ ها دارای مزایای گسترده ای هستند که همه آن ها در کنار هم موجب می شوند تا برای روشنایی استادیوم ها مورد استفاده قرار گیرند.

در اینجا 3 دلیل اصلی بیان می شود که نشان دهنده مناسب بودن پروژکتور ال ای دی برای تامین روشنایی زمین های ورزشی و استادیوم ها می باشد.

1. کاهش شدید انرژی در مصرف انرژی
هنگامی که یک چراغ 1000 وات متال هالید را به یک چراغ استادیوم LED 400W تبدیل می کنید، کاهش قابل توجهی در مصرف انرژی را مشاهده می کنید. اما میزان صرفه جویی بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید. بیایید بگوئیم که 100 وسیله داریم که شما آنها را 100 روز در سال به مدت 6 ساعت در روز استفاده می کنید. هزینه برق شما 12 کیلو وات ساعت است. پس انداز برای این چراغ ها سالانه 5،400.00 دلار می باشد. البته، اگر ساعات استفاده شما بالاتر باشد یا هزینه برق بیشتر باشد، میزان پس انداز افزایش می یابد.

2. کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری 
در حال حاضر در هر روز تماس های بی شماری از مشتریان مختلف دریافت می کنیم که تمایل دارند روشنایی آن ها به روشنایی LED تبدیل شود.  بسیاری از آنها در مورد هزینه های جاری برای نگهداری لامپ های متال هالید یا لامپ های بخار سدیم نگران هستند.

پروژکتور LED  و لامپ های ال ای دی دارای طول عمر بالایی هستند که از این رو سبب کاهش هزینه های نگهداری و تعویض می شوند. این مورد دلیل مهم مشتریان برای جایگزینی چراغ های استادیوم قدیمی با پروژکتور های LED است. زمین های ورزشی که دارای لامپ های متال هالید هستند به نظر تیره می رسند حتی اگر لامپ ها تازه تعویض شده باشند. چرا که اثر بخشی این دسته از محصولات روشنایی بسیار کم و محدود است.

تغییر لامپ در یک استادیوم ارزان نیست. این چراغ ها به اندازه 100 پا در هوا نصب می شوند، بنابراین استفاده از تجهیزات و نیروی انسانی برای تغییر لامپ مورد نیاز است. بنابراین منطقی است که از محصولاتی استفاده شود که نیاز به تعویض و تعمیر زیاد نداشته باشند. پروژکتور led یا نورافکن led، با وزن سبک تر و همینطور مقاومت بیشتر خود نسبت به شرایط جوی نامساعد و نفوذ آب، گزینه خوبی برای نورافشانی سالن ها و محیط های باز است.

3. کیفیت بالاتر نور را بدست آورید
در بحث روشنایی شاخص کیفیت نور وجود دارد. این شاخص در محدوده ای از 0 تا 100 وجود دارد. هر چه عدد این شاخص به 100 نزدیک تر باشد کیفیت نور خروجی بهتر است. پروژکتور LED  در محدوده 70 قرار دارد در حالی که مثلا لامپ های متال هالید یا پروژکتورهای معمولی دارای شاخص 30 و کمتر از آن هستند. استفاده از محصولات دارای شاخص کیفیت نور خوب باعث می شود همه چیز به نظر شفاف تر و روشن تر برسد. رنگ ها کامل، شفاف و زببا به نظر می آیند.

 بنابراین هنگامی که زمان ارتقاء چراغ های استادیوم، با استفاده از پروژکتور LED فرا رسید، سه مزیت اساسی را مد نظر داشته باشید:
  • کاهش مصرف انرژی
  • کاهش هزینه نگهداری
  • کیفیت بهتر نور

محصولات LED به شدت کیفیت مسابقات ورزشی و فعالیت های شما را بهبود می بخشند. آنها نه تنها استانداردهای بالاتری را در تسهیلات خود ارائه می کنند، بلکه هزینه های اضافی تعمیر، نگهداری و خرید های مکرر را کاهش می دهند.

myledlightingguide