نورپردازی فضای بیرون با ریسه ال ای دی
ایده های نورپردازی فضای بیرون با ریسه ال ای دی

ریسه led کاربردهای زیادی دارد. این ریسه های پرکاربرد در داخل ساختمان برای تامین روشنایی و همچنین دکوراسیون منزل نقش بسیار مهمی دارند. اما این ریسه ها فقط مخصوص داخل ساختمان نیستند.

اگر قصد داشته باشید از ریسه ال ای دی در فضای باز و بیرون ساختمان استفاده کنید می بایست ریسه های مخصوصی را انتخاب کنید. ریسه ال ای دی برای روشن کردن پیاده روها، نورپردازی نقطه ای محیط و برجسته کردن نقاط کانونی استفاده می شود.

ایده های نورپردازی فضای بیرون با ریسه ال ای دی

استفاده از ریسه ال ای دی برای روشنایی مسیر

 

استفاده از ریسه ال ای دی به عنوان چراغ چشم انداز در برابر دیوارهای سنگی
استفاده از ریسه ال ای دی برای روشنایی روی نرده ها

 

اول نیاز به ریسه led دارید

با اندازه گیری فضا شروع کنید تا مطمئن شوید که ریسه کافی برای تکمیل پروژه دارید. رنگی را برای ریسه انتخاب کنید که متناسب با سبک دکوراسیون شما باشد و چشم انداز شما را زیباتر کند.این ریسه ها طیف کاملی از رنگ ها را دارند، از این رو پیدا کردن رنگ مناسب با سبک دکوراسیون و فضای شما باید آسان باشد!

نصب ریسه led در فضای باز

 

مکان مناسب را انتخاب کنید. ریسه را در مسیر قرار دهید. از گیره های مخصوص استفاده کرده و گیره را به زمین متصل کنید. اگر شما با ریسه یک مسیر مستقیم را روشن می کنید، می توانید گیره ها را با فاصله از هم وصل کنید. اما اگر مسیر منحنی باشد، باید گیره ها را نزدیک به هم بزنید.

نصب ریسه بر روی نرده

برای این که بتوانید ریسه ها را روی نرده نصب کنید باید از گیره های مخصوص استفاده کنید. این گیره ها محکم در زیر نرده وصل می شوند و در دید نیستند. این گیره ها دارای فضایی هستند که ریسه از داخل آن عبور می کند.

ابتدا گیره ها را با فاصله مناسب به نرده وصل کرده و سپس ریسه را از داخل آن ها رد کنید.

blog.christmaslightsetc