نورپردازی حیاط
نورپردازی حیاط با کمک ریسه ال ای دی

در فصل بهار و تابستان حیاط منازل و ویلاها سرسبز و زیبا است. اما در فصول سرد و خزان حیاط منزل و ویلا بی روح می شود و هیچ چیز مانند یک نورپردازی تابستانی نمی تواند سرسبزی و نشاط را به فضای حیاط شما هدیه کند. در این مطلب می بینید که چگونه با استفاده از ریسه ال ای دی می توان نورپردازی حیاط را انجام داد.

ایده های نورپردازی حیاط با کمک ریسه ال ای دی

1- استفاده از ریسه ال ای دی در بالای درختان

اگر در حیاط منزل شما درخت وجود دارد بهترین راه این است که ریسه ال ای دی را بر بالای آن ها نصب کنید. با این کار منظره ویژه و جذابی را به خصوص در شب به وجود می اورید.

2- استفاده از ریسه ال ای دی در بالای ایوان برای نورپردازی حیاط

نصب ریسه های ال ای دی در بالای ایوان حیاط، موجب می شود تا علاوه بر نورپردازی زیبا و جذاب، محیطی گرم و صمیمی داشته باشید. برای این منظور توجه داشته باشید که هرگز از رنگ لامپ های تند و زننده استفاده نکنید.

3- استفاده از ریسه های ال ای دی برای تزیین گلدان

به راحتی می توان ریسه ها را بر روی گلدان ها یا حتی گیاهان رونده نصب کرد. این کار موجب می شود تا فضایی رویایی به وجود آید که چشم هر بیننده را نوازش می دهد.

مسئله مهم این است که می توان با ساده ترین کارها زیبایی چشمگیری را به منزل یا فضای بیرونی ان هدیه کرد. شما می توانید این ریسه های تزیینی را بر روی تنه درختان، سقف آلاچیق ویلا و … نصب کنید.

حتی می توانید با خلاقیت خودتان ریسه های تزیینی زیبایی بسازید و از تماشای آن ها لذت ببرید و نورپردازی حیاط  را انجام دهید.