ریسه های نواری LED
پیشنهادات بی نظیر برای استفاده از ریسه های نواری LED

ریسه های نواری LED  جزو محبوب ترین محصولات روشنایی LED موجود در بازار است . که با اطمینان می توان گفت این ریسه ها کاربرد های زیاد دارند. از جمله این کاربرد ها شامل موارد  شخصی و تجاری، فضاهای داخلی و خارجی می باشد.

از جمله دلایل مورد پسند بودن این ریسه ها می توان به وجود داشتن طیف وسیعی از رنگ های خیره کننده، سبک وزن بودن و انعطاف پذیری زیادی که این محصولات دارند نام برد. همین دلایل موجب شده تا ریسه های نواری LED  برای اجرایی کردن طرح های نور پردازی بسیار مناسب می باشند و این قابلیت را دارند تا خواسته های نورپردازی شما را جامه عمل بپوشانند.

در این مطلب مکان هایی را به شما پیشنهاد می دهیم تا با نصب ریسه های نواری زیبایی و آرامش خیره کننده ای را برای شما به همراه داشته باشد.

قابل استفاده در اتاق خواب

همان گونه که همه ما می دانیم، یکی از شخصی ترین مکان های هر خانه ، اتاق خواب است. در اتاق خواب نیاز به آرامش زیادی می باشد تا در طول شب خوابی راحت را برای شما به همراه داشته باشد.

یکی از راهکارهای ایجاد زیبایی و آرامش در اتاق خواب استفاده از ریسه های روشنایی LED  است. با این روش نیاز به زحمت زیادی نیست و در عین سادگی زیبای و آرامش بی نظیری به شما هدیه می شود. این نوارها این قابلیت را دارند تا از راه دور و با استفاده از کنترل توسط شما کاهش یا افزایش نور داشته باشند.

قابل استفاده در باغ

با استفاده از این ریسه ها می توانید باغ خود همانند بهشت زیبا کنید. برای این کار می توانید مسیر های رفت و آمد در باغ را تزیین کنید. یا این که پوششی با این نوارها روی درختان ایجاد کنید.

قابل استفاده در حمام

ریسه های ال ای دی ولتاژ بسیار کمی دارند. در عین حال روشنایی زیبایی را به همراه دارند. استفاده از این ریسه ها باعث می شود تا حمام شما تبدیل به یک مکان بسیار زیبا و آرامش بخش شود. برای بهتر نتیجه دادن می توانید این ریسه ها را در کنار آینه های موجود در حمام نصب کنید.

قابل استفاده در آشپزخانه

نوارلهای نورانی ال ای دی را می توانید روی پیشخوان آشپزخانه، بالای اجاق گاز و یا حتی داخل کابینت استفاده کنید. با این کار زیبایی آشپزخانه شما چندین برابر می شود.